نتایج جانبی فعالیت های ربات

ربات اینستاگرام دیدیگرام بر پایه تنظیماتی که کاربر برای آن انجام می دهد، پیج های هدف کاربر را فالو می کند، برای آنها دایرکت می فرستد و پست های آنان را لایک کرده و برای آنها کامنت می گذارد. این ربات با این فعالیت ها ،توجه افراد را جلب می کند تا آنها نیز پیج کاربر را فالو کنند و فالوور واقعی بدست آورد. فعالیت های مذکور صرفا زمانی انجام می شود که کاربر در پنل تنظیمات ربات آنها را فعال کرده باشد. همچنین تمامی پیج هایی که ربات با آنها تعامل برقرار می کند کاملا محدود به تنظیمات انجام شده توسط خود کاربر (پیج ها، برچسب ها و موقعیت های جغرافیایی هدف) است و متن کامنت ها و دایرکت ها نیز توسط خود کاربر تنظیم می شود. از این رو برای گرفتن بهترین نتیجه کاربر ،خودش موظف است که با استفاده از آموزش های کاملی که این در سایت موجود است، تنظیمات ربات را با دقت انجام دهد. ربات دیدیگرام 100% تابع تنظیمات است و خارج از چهار چوب تعیین شده کاربر هرگز فعالیتی ندارد، پس مسئولیت فعالیت های آن کاملا متوجه کاربر است.

حریم شخصی کاربران

وب سایت دیدیگرام از پروتکل امنیتی استاندارد SSL استفاده می کند و تمامی اطلاعات کاربر در هنگام استفاده از این سایت به صورت رمزنگاری و کد شده بین شما و سرور ما منتقل می شود. این پروسه توسط الگورتیم های بسیار پیچیده و کاملا ایمن انجام می شود و اطلاعات رمزنگاری شده نه برای هکرها و حتی نه برای خود اپراتورهای این سامانه روئیت نیست. با این حساب هیچ یک از اطلاعات پیج های کاربر مستقیما توسط سرور ما ذخیره نمی شود اما باز هم دیدیگرام متعهد می شود که اطلاعات شما را به امانت دانسته و کوچکترین سوء استفاده ای از آن صورت نگیرد.

پرداخت تعرفه خدمات

هزینه استفاده از خدمات دیدیگرام توسط درگاه بانکی تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می شود. کاربر پس از انتخاب پلن مورد نظر خود به وب سایت درگاه مربوطه که بسیار ایمن است متصل می شود و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ سفارش را پرداخت می کند. پس از پایان پروسه پرداخت، سایت بانک به صورت خودکار کاربر را به وب سایت دیدیگرام باز میگرداند. در ادامه یکی از دو پیام زیر به کاربر نمایش داده می شود:

تراکنش موفقیت آمیز بود: در این صورت بانک به لحظه مبلغ سفارش کاربر را از حساب وی کسر می کند و طی چند روز آینده آن را به حساب دیدیگرام واریز خواهد کرد.

تراکنش با موفقیت انجام نشد: در این صورت بانک یا مبلغ را از حساب کاربر کسر نمی کند و یا در صورت کسر آن به صورت خودکار و بدون نیاز به هیچ گونه پیگیری حداکثر طی ۲۴ ساعت آینده مبلغ را به حساب وی باز می گرداند.

با این تفاسیر تمامی عملیات پرداخت اینترنتی کاربر رسماَ خارج از وب سایت دیدیگرام و در وب سایت درگاه پرداخت بانک انجام می شود. از این رو دیدیگرام هیچ گونه مسئولیتی در مقابل جزئیات پروسه پرداخت کاربر ندارد و صرفا زمانی که کاربر پرداخت را به درستی انجام دهد و پیام تراکنش موفقیت آمیز را مشاهده کنید، این مجموعه موظف است طبق پلن خریداری شده خدمات مربوطه را تمام و کمال به کاربر ارائه دهد و پاسخگوی کیفیت خدمات باشد.

تغییرات و محدودیت های اینستاگرام

تغییرات اینستاگرام: ربات دیدیگرام براساس چهار چوب های نرم افزار اینستاگرام و کاملا بر بستر اینستاگرام فعالیت می کند. از این جهت به شدت به تغییرات خود نرم افزار اینستاگرام وابسته است. هر زمان اینستاگرام در ساختار خود تغییراتی ایجاد می کند، این ربات هم به سرعت خود را با آن سازگار می کند. اما سازگار سازی با تغییرات جدید کمی زمان بر است و در طول این بازه زمانی ممکن است کاربران اختلالاتی را در عملکرد ربات مشاهده کنند. با اینکه تیم توسعه و پشتیبانی دیدیگرام تمام تلاش خود را برای انجام هر چه سریع تر این پروسه به کار می بندد اما بروز چنین اختلالاتی در عملکرد ربات غیر قابل اجتناب است. کاربران با استفاده از این سیستم می پذیرند که این اختلالات طبیعی است و دیدیگرام پایداری صد در صدی در تمامی لحظات را تضمین نمی کند. شایان ذکر است در اکثر موارد اختلالات ناشی از تغییرات اینستاگرام طی چند روز کاملا رفع می شود و تاثیر چندانی بر جذب فالوور کاربران ندارد.

محدودیت سرعت رشد در اینستاگرام: همچنین اینستاگرام برای کنترل رشد تدریجی کاربران نظارت سخت گیرانه ای برفعالیت هایی همچون ارسال دایرکت، فالوو کردن،کامنت گذاشتن و لایک کردن دارد و به کاربران اجازه نمی دهد که به یکباره و به شکل افراطی از این امکانات استفاده کنند. ربات دیدیگرام برای حل این مشکل سرعت انجام فعالیت های ربات را قابل تنظیم برای کاربر قرار داده است تا نسبت به فعالیت جاری پیج خود ،بتواند یکی از گزینه سرعت کم، متوسط، زیاد یا دلخواه را انتخاب کند و به مرور سرعت را افزایش دهد. در صورت استفاده صحیح از این امکان هیچ محدودیتی از سمت اینستاگرام برای کاربران رخ نخواهد داد اما در صورت عدم استفاده صحیح ممکن است پیج کاربر با محدودیت های موقت در فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و دایرکت فرستادن رو به رو شود. ضمن اینکه این محدودیت ها کاملا موقتی بوده و پس از چند روز خودکار رفع می شوند، دیدیگرام هیچ مسئولیتی در مقابل آنها ندارد و کاربر خود موظف است تنظیمات ربات و سرعت فعالیتش را کنترل شده و اصولی اعمال کند.

محدودیت دسترسی به اینستاگرام

کاربران ایرانی در برهه هایی با مسدود شدن دسترسی به نرم افزارها و سایت های اینترنتی مواجه بوده اند و متاسفانه ادامه دسترسی آنها به هیچ یک از نرم افزارها و شبکه های اجتماعی قطعی و قابل پیش بینی نیست. از این رو با توجه به اینکه این موضوع خارج از کنترل دیدیگرام است، این مجموعه هیچ مسئولیتی در مقابل مسدود شدن اینستاگرام نخواهد داشت و کاربران با توجه اشراف بر عدم پایداری دسترسی به اینستاگرام خود تصمیم به استفاده از ربات دیدیگرام می گیرند و هرگونه خسارات مربوط به قطع شدن اینستاگرام کاملا برعهده کاربران خواهد بود. دیدیگرام تا زمان فعال بودن این شبکه اجتماعی مسئولیت دارد خدمات خود را کامل و جامع به مشتریان ارائه دهد و در انجام هر چه بهتر آن همواره خواهد کوشید.

استفاده کاربران از خدمات دیدیگرام به منزله پذیرفتن قوانین بالا است. همچنین این قوانین به مرور زمان تغییر خواهد کرد. بررسی دوره ای ضوابط این صفحه برعهده کاربران است.